top of page

Kestirimci Bakım ve Güvenilirlik Eğitimleri

Güvenilirlik Eğitimleri

Kestirimci Bakım Eğitimi

Endüstriyel Tesislerde Makine Bakım, Kestirimci Bakım ve  Güvenilirlik Odaklı Bakım departmanlarında çalışan veya  bu alana yönelecek olan tekniker ve mühendislerin yararlı teknik bilgiler edinebileceği bir eğitim programıdır.

Eğitim tamamlandığında, kursiyerler kestirimci bakım alanında kullanılabilecek teknolojiler hakkında detaylı bilgi edinirler. Bu teknolojiler ile ne tür arızaların saptanabileceğini öğrenip, ekipman seçiminin nasıl yapılması gerektiğini ve kestirimci bakım departmanının yapılanmasının nasıl olacağını anlayıp, kendi tesislerinde departman yapılandırılması sağlayabilirler.

Varlık Güvenilirliği Uzmanlığı Eğitimi

Endüstriyel Tesislerde Makine Bakım, Kestirimci Bakım, Güvenilirlik odaklı bakım departmanlarında çalışan veya bu alana yönelecek olan tekniker ve mühendislerin, temel eğitim alacağı ve sonunda dünyaca geçerli olan Mobius Sertifikası alabileceği bir eğitim programıdır.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler, Güvenilrilik Odaklı Bakım stratejisinin önemini ve avantajlarını, arızaların sebeplerini, arıza eliminasyon yöntemini, varlık güvenilirlik stratejisini, iş ve depo yönetimini, hassas ve proaktif çalışmaların nasıl yapılması gerektiğini daha iyi anlayacaklardır.

bottom of page