top of page

Varlık Güvenilirliği Uzmanlığı Eğitimi

Güvenilirlik Eğitimleri

Endüstriyel Tesislerde Makine Bakım, Kestirimci Bakım, Güvenilirlik odaklı bakım departmanlarında çalışan veya bu alana yönelecek olan tekniker ve mühendislerin, temel eğitim alacağı ve sonunda dünyaca geçerli olan Mobius Sertifikası alabileceği bir eğitim programıdır.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler, Güvenilirlik Odaklı Bakım stratejisinin önemini ve avantajlarını, arızaların sebeplerini, arıza eliminasyon yöntemini, varlık güvenilirlik stratejisini, iş ve depo yönetimini, hassas ve proaktif çalışmaların nasıl yapılması gerektiğini daha iyi anlayacaklardır.

Eğitim İçeriği:

Bu eğitim, Güvenilirlik odaklı yönetimin sağladığı avantajlar, Kültür değişimi, Üst yönetimi ikna etme, Strateji oluşturma, Arızanın ne olduğunu anlama, Arıza eliminasyonu, Varlık stratejileri, Yedek parça yönetimi, Hassas çalışma (Yağlama, Hizalama, Balans), Durum izleme, Arızi bakımdan kurtulma, Sürekli iyileştirme konularını içermektedir.

Ön Şartlar: Eğitime katılmak için ön koşul aranmamakla beraber, sertifikaya hak kazanmak için en az 6 ay endüstride çalışmış olma koşulu vardır.

Eğitim Süresi: 3 Gün

Kontenjan Sınırı: 16 Kişi

Eğitimin verileceği adres: Prüftechnik Akademi İstanbul / Atatürk mah. 3. Cadde 1/2  Ataşehir 

İkramlar: Sabah ve öğleden sonra coffee breakleri ile  öğle yemekleri Prüftechnik ‘e tarafından sağlanacak olup, Konaklama ve akşam yemekleri katılımcıya aittir.

bottom of page