top of page

Şaft Hizalama Cihaz Kullanım Eğitimi

optalign touch.jpg

Prüftechnik tarafından üretilmiş olan Optalign ve Rotalign marka ürünlerin farklı versiyonlarını kullanan teknik personel ile bu cihazlarla ilk defa tanışan ve cihaz kullanma eğitimine ihtiyaç duyan kişiler için uygundur.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler, ellerindeki cihazların tüm güçlü özelliklerini daha etkin kullanarak daha hassas hizalama yapabileceklerdir. Bu cihazları ilk defa kullanacak kişiler aldıkları eğitimle herhangi bir sorun yaşamadan, saha çalışmalarını gerçekleştirebilir durumda olacaklardır.

Eğitim İçeriği : Bu eğitim; Hizalamaya Giriş, Temel yatay makine hizalama işlemleri, Dikey konumlandırılmış makinaların hizalanması, İkiden fazla bileşenli makine katarlarının hizalanması, Topal ayak tespit edilmesi ve giderilmesi, Montaj noktası yerleri, braket kurulumu ve lazer ışını ayarı, Boyutlar, ölçümler ve sonuçlar, Ölçme Hedefleri, Canlı Trend veri toplama alıştırmaları, Verilerin yorumlanması, Hizalama hedeflerini türetme, Yazılım incelemesi, Soruların cevaplanması  konularını içermektedir.

Ön Şartlar: Eğitime katılmak için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır

Eğitim Süresi: 1 gün 

Eğitim Dili: Türkçe

bottom of page