top of page

Endüstriyel Yağlama 

Eğitimin sonunda katılımcılar madeni ve sentetik yağların özelliklerini bilerek, kendi uygulamaları için en doğru seçimi yapabilecekler ve makinaların nasıl  doğru yağlanacağını öğreneceklerdir. Eğitim süresince yağlama gerektiren genel makina ve ekipmanlar hakkında bilgi verilecektir. Eğitim ayrıca kestirimci bakımın önemli bir unsuru olan yağ analizinin gereksinimlerini ve değerlendirmesini de kapsadığından, katılımcılar maliyeti büyük ve beklenmedik ekipman duruşlarını engelleyebileceklerdir. Bu eğitim, işletmelerde yağlama ile ilgili kritik ayrıntıları bilerek, yağ ile ilişkili arızaları minimuma indirmek isteyen teknik personel için hazırlanmıştır. Aynı zamanda,  madeni yağ firmalarında çalışan satış ve teknik destek personelleri için de idealdir.

ISO CAT I Saha Yağ Analisti Eğitimi

Bu eğitim sahada yağlama yapan veya yağ analisti olmak isteyen, MLT I (Makine Yağlama Teknikeri seviye I) veya MLA I (Makine Yağ Analisti seviye I)  sertifikasına sahip olmak isteyen teknik personel için hazırlanmıştır.

 Eğitim tamamlandığında kursiyerler, makine yağlanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği, yağ seçimi, depolama koşulları, güvenilirliğin yüksek olması için filtreleme ve analiz metodlarını öğrenirler. Ayrıca yağ analizi konusunda bilgi edinip makine bakım ekibi ve yağ analiz eksperleri ile daha etkin bir çalışma sağlarlar.

bottom of page