top of page

Titreşim Cihaz Kullanım Eğitimi

Prüftechnik tarafından üretilmiş, Vibxpert II ve Omnitrend Center Yazılımını (OMTC) kullanan teknik personel ile bu cihazla ilk defa tanışan ve cihaz kullanma eğitimine ihtiyaç duyan kişiler için uygundur.

Eğitimin ilk gününde kursiyerler ellerindeki cihazların tüm güçlü özelliklerini daha etkin kullanarak daha verimli analiz yapabilmek için kullanabilecekleri detay ölçüm yöntemlerini öğreneceklerdir. Eğitimin ikinci gününde  OMTC yazılımını kullanmayı öğrenip pekiştirecekler ve programı kullanma hızları artarken özelliklerini de üst düzeyde öğreneceklerdir. Eğitimin üçüncü gününde ise Vibxpert II cihazı ile Balans kitini satın almış olan kişiler Pratik uygulamlarla Balans almayı öğreneceklerdir.

96.jpg

Eğitim İçeriği : Bu eğitim, Toplam Değer Ölçümü, Zaman Dalga Formu, FFT Analizi, Genlik ve Zarf Spektrumu, Cepstrum, Faz , Çapraz Kanal Faz, Hızlanma ve Yavaşlama Testi, Darbe Testi, Hata Frekans İmleçleri, Sinyal İşleme, ISO Standartlarına Göre Değerlendirme, Rota Oluşturma, Yerinde Balans Alma, Makine Şablonları, OMTC Yazılım Eğitimini içermektedir.

Ön Şartlar: Eğitime katılmak için herhangi bir ön şart bulunmamaktadır

Eğitim Süresi: 2 gün 

Eğitim Dili: Türkçe

bottom of page