• Admin

ITC Termografi Eğitimi


ITC - Infrared Training Center, dünya çapında geçerliliği olan sertifikalı termografi eğitimleri veren bir eğitim kuruluşudur. Prüftechnik Akademi, ITC ile kurduğu partnerlik sayesinde bu kurumun eğitimlerinin Türkiye'de de verilmesini sağlamıştır.

Peki Neden ITC Termografi Eğitimi?

İnfrared Termografi temassız yöntemlerle termal görüntüleme cihazları kullanarak bilgi edinme ve analiz yapma üzerine bir bilim dalıdır. Termografinin makinelerin durum izlemesi, Ar-Ge projeleri, Tıp ve Veterinerlik alanları gibi tahribatsız muayene amaçlı bir çok kullanım alanı mevcuttur.

ITC Termografi Eğitimi, aslında insan gözünün göremediği sıcaklık farklılıklarının size ne anlatmaya çalıştığını ve bu farklılıkları nasıl yorumlayacağınızı bilmenizi sağlar.

Örneğin, bu fotoğrafta yüzlerce kablonun bulunduğu bir elektrik panosunda bütün kabloları tek tek test etmek yerine, sorunun kaynağını tek bir termal kamera sayesinde anında bulabilmekteyiz.

Termografi sayesinde keşfedebileceğiniz bu ve bunun gibi bir çok uygulama alanı bulunmaktadır. Siz de termografi teknolojisini hayatınızın ve işinizin her noktasında nasıl uygulayabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız işte ITC Termografi Eğitimi tam da sizin aradığınız türde bir eğitimdir.

ITC Termografi Eğitimi Seviye I

ITC Termografi Eğitimi Seviye II "Çok yakında yayınlanacaktır."

ITC Termografi Eğitimi Seviye III "Çok yakında yayınlanacaktır."

Termografi Bilgi Bankası

Termal Kamera E-Mağaza

Detaylı bilgi ve randevu için; +90(216) 250 22 44 - egitim@pruftechnik.com

#ITCTermografiEğitimi #termografi #termalkameraeğitimi #termalkameralar #SertifikalıEğitimler

Atatürk Mahallesi 3.Cadde

NO: 1/2 Ataşehir/İstanbul

egitim@pruftechnik.com

+90(216)2502244

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

© Copyright2017 Prüftechnik Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri San. Tic. Ltd. ve Şti.