• Admin

Mobius Enstitüsü ISO CAT Eğitimleri


Prüftechnik 2014 yılı Ocak ayı itibariyle uluslararası alanda en saygın Makine Titreşim Eğitimi ve Sertifikalandırma Programını yürüten Mobius Enstitüsünün Türkiye yetkili eğitim partneri olmuştur. MIBoC 2005 yılından beri akredite olup ISO CAT eğitim programlarının sınav ve sertifikalandırma süreçlerinden sorumludur. Bugüne kadar 16.000 kişiyi sertifikalandırmıştır.

ISO CAT I eğitimi titreşim analistliğine yeni başlayan mühendislere veya sürekli yapması gereken teknikerlere verilen bir eğitimdir. Bu eğitimde titreşimin temelleri, ölçüm noktaları ve parametreleri ile basit arızaların tespitine yönelik teorik bilgiler verilmektedir.

ISO CAT II - III eğitimleri ise titreşim analistliğinde uzmanlığa giden yolun yapıtaşlarının oluşturulması yönünde, önemli bir teorik eğitimdir. Bu eğitimler sonrasında her türlü hizasızlık, balanssızlık, rulman arızası, rezonans, redüktör arızaları gibi birçok arıza, işin teorisine dayanarak analiz edilebilecek ve kök nedene ulaşılabilecektir.

Bu programları takip edip sertifika sahibi olan personel, tecrübesini de kullanarak dünyanın her yerinde çalışabilir ve titreşim analizi yapabilir. Bugünlerde sertifikalı titreşim analistinin çok az olması nedeni ile bu programa katılarak Türkiye'nin ilk sertifikalı titreşim analistlerinden biri olabilirsiniz.

MOBIUS ISO CAT EĞİTİMLERİ

ISO CAT I Eğitimi

ISO CAT II Eğitimi

ISO CAT III Eğitimi "Çok Yakında Yayınlanacaktır."

Sıkça Sorulan Sorular - SSS

Detaylı bilgi ve randevu için; +902162502244 - egitim@pruftechnik.com

#mobiusenstitütüsü #MobiusISOCATeğitimleri #titreşimeğitimi #SertifikalıEğitimler

Atatürk Mahallesi 3.Cadde

NO: 1/2 Ataşehir/İstanbul

egitim@pruftechnik.com

+90(216)2502244

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

© Copyright2017 Prüftechnik Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri San. Tic. Ltd. ve Şti.