top of page
MIBoC Logo 250x108.jpg

Bu eğitim, ultrasonik teknoloji ile analiz yapmak isteyen personele, eğitim vermek ve  yetkinliğini ölçmek üzere gerçekleştirilecek  ve sertifika sınavına hazırlamak amacı ile geliştirilmiştir. 4 günlük eğitimin sonunda girilecek sınavda başarılı olanlar ISO standartlarına göre yetkinlik belgesi almaya hak kazanırlar.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler Ultrasonik Analiz konusuna giriş yapmış olurlar. Sahada ortamında doğru ölçüm alabilir ve aldıkları ölçümleri doğru bir şekilde yorumlayabilirler.

MIBoC Logo 250x108.jpg

Bu eğitim, Kızılötesi Termografi teknolojisi ile analiz yapmak isteyen personele, eğitim vermek ve  yetkinliğini ölçmek üzere gerçekleştirilecek sertifika sınavına hazırlamak amacı ile geliştirilmiştir. 4 günlük eğitimin sonunda girilecek sınavda başarılı olanlar ISO standartlarına göre yetkinlik belgesi almaya hak kazanırlar.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler, Kızılötesi Termografi konusuna giriş yapmış olurlar. Sahada veya laboratuvar ortamında doğru görüntü alabilir ve aldıkları görüntüleri doğru bir şekilde yorumlayabilirler.

bottom of page