Bu eğitim, ultrasonik teknoloji ile analiz yapmak isteyen personele, eğitim vermek ve  yetkinliğini ölçmek üzere gerçekleştirilecek  ve sertifika sınavına hazırlamak amacı ile geliştirilmiştir. 4 günlük eğitimin sonunda girilecek sınavda başarılı olanlar ISO standartlarına göre yetkinlik belgesi almaya hak kazanırlar.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler Ultrasonik Analiz konusuna giriş yapmış olurlar. Sahada ortamında doğru ölçüm alabilir ve aldıkları ölçümleri doğru bir şekilde yorumlayabilirler.

Bu eğitim, Kızılötesi Termografi teknolojisi ile analiz yapmak isteyen personele, eğitim vermek ve  yetkinliğini ölçmek üzere gerçekleştirilecek sertifika sınavına hazırlamak amacı ile geliştirilmiştir. 4 günlük eğitimin sonunda girilecek sınavda başarılı olanlar ISO standartlarına göre yetkinlik belgesi almaya hak kazanırlar.

Eğitim tamamlandığında kursiyerler, Kızılötesi Termografi konusuna giriş yapmış olurlar. Sahada veya laboratuvar ortamında doğru görüntü alabilir ve aldıkları görüntüleri doğru bir şekilde yorumlayabilirler.

Atatürk Mahallesi 3.Cadde

NO: 1/2 Ataşehir/İstanbul

egitim@pruftechnik.com

+90(216)2502244

  • LinkedIn Social Icon
  • YouTube Sosyal Simge
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon

© Copyright2017 Prüftechnik Proaktif Bakım Teknolojileri ve Hizmetleri San. Tic. Ltd. ve Şti.