Titreşim Eğitimleri

titreşim eğitimleri, Titreşim Eğitimleri, Prüftechnik Akademi

Mobius ISO CAT I Titreşim Analiz Eğitimi

ISO/IEC 17024 ve ISO 18436-1 standartlarına göre akredite edilmiş olan ve vibrasyon analizini öğrenmede eşsiz yöntemler sunan Mobius Enstitüsü,3D animasyonlar,flash ve yazılım simülasyonları kullanarak, geleneksel, alışılagelmiş,teorik açıdan anlaşılması zor ve sıkıcı geleneksel yöntemleri bir kenara koyuyor ve titreşim analizindeki sır perdesini aralayarak kursiyerleri pratik ve basit yöntemlerle büyülüyor. Size en anlaşılır,ilgi çekici ve akılda kalıcı eğitim metodlarıyla benzersiz bir eğitim fırsatı sunuyor. Titreşim Analiz Eğitimi

titreşim eğitimleri, Titreşim Eğitimleri, Prüftechnik Akademi

Mobius ISO CAT II Titreşim Analiz Eğitimi

18436-2 ISO CAT II Eğitimi, titreşim analizinde en az 18 ay titreşim analiz deneyimi olan ve titreşim teorisi ve terminolojisini bilen kursiyerler için uygundur. Bu eğitim, ISO/IEC 17024 ve ISO 18436-1 standartlarına göre akredite edilmiş olan Mobius Enstitüsü'nün, uluslararası standartlarda belgelendirme yapmayı garanti ettiği ve ISO 18436 standartına göre makine titreşimlerini ölçüp analiz eden personelin ihtiyaç duyacağı pratik ve teorik tüm bilgileri içerir.

titreşim eğitimleri, Titreşim Eğitimleri, Prüftechnik Akademi

Uygulamalı Titreşim Ölçüm ve Analiz Eğitimi

Tam kapasite üretimle çalışan bir tesiste, üretim ve kazançları olumsuz etkilemeden makine dinamiği ve kinetiği konusunda bilgi sahibi olmak ve pratik uygulamalar yapmak (Machinery Fault Simulator) ise bu ihtiyaçtan yola çıkarak, titreşim ölçüm ve analiz eğitimi için özel olarak tasarlanmış bir eğitim setidir. Kursiyerler MFS üzerinde yaratılmış farklı arızaları ölçümleyip küçük gruplar halinde; titreşim ölçüm cihazı ve yazılımı kullanarak analizleri gerçekleştirebilirler. İnteraktif uygulama sayesinde bilgiler daha akılda kalıcı olacaktır.

titreşim eğitimleri, Titreşim Eğitimleri, Prüftechnik Akademi

Balanssızlık ve Dengeleme Eğitimi

Bu eğitim, balansın durum izleme teknolojileri ve tesislerde güvenlik programlarındaki önemine odaklanmaktadır. Statik, çift, dinamik balanssızlığı da içeren çeşitli balanssızlıkları ve onları düzeltmeniz için yapmanız gereken şeyleri eğitimin ana konularıdır. Yanlış çözümleri takip etmediğinizden emin olabilir, dengeleme gerekmeyen makinelerde zaman kaybından kurtulabilirsiniz. Bu eğitimle işinizi sorunsuz bir şekilde ilerletebilir, dengeleme işlemi sırasında ortaya çıkan sorunlarla baş edebilirsiniz.